Poznajmy się

TakMovie

Łukasz
Łukasz
montażysta operator
Mira
мira
operator edytor obrazu

Cześć! :)

Jesteśmy zgranym, teamem w życiu prywatnym jak i zawodowym. Kiedy założyliśmy TakMovie naszym głównym celem było znalezienie własnego stylu którzy szukają niebanalnych rozwiązań, aby Twój film ślubny jak i zdjęcia były nie tylko wspaniałą pamiątką, ale także wpisywały się w najnowsze trendy.

Nie działamy z przypadku – dla każdego z nas nasza praca jest pasją, a doświadczenie zdobywaliśmy przez wiele lat, zarówno pracując dla innych firm ślubnych, studiując kierunki filmowe oraz fotograficzne, jak i uczęszczając w szkoleniach z zakresu filmowania lustrzankami DSLR, montażu oraz color gradingu. Dzięki temu, do naszej pracy podchodzimy nieszablonowo i wielowymiarowo. Każde z nas ma swoje preferencje i ulubione zadania np. Łukasz robi dynamiczne ujęcia, zajmuje się także montażem na najwyższym poziomie. мira nie ma sobie równych, jeśli chodzi o color grading (kolorowanie obrazu) oraz retusz, dzięki czemu nasze Pary Młode nie muszą martwić się drobnymi niedoskonałościami a końcowy obraz jest po prostu piękny.

Co nas wyróżnia?

Filmujemy w jakości Full HD, a w filmach wykorzystujemy ujęcia Slow Motion. Używamy także zewnętrznych rejestratorów dźwięku. Nie jesteśmy fabryką filmów. Dla nas każdy film to indywidualny projekt, w którym dbamy o to, by ujęcia wybrane do montażu były najlepsze i perfekcyjnie zgrywały się z muzyką.

Na krótki czas przed ślubem, wysyłamy Młodej Parze ankietę, dzięki której wiemy, na co szczególnie zwrócić uwagę. Preferencje Państwa Młodych pozwalają nam także na maksymalne przygotowanie do uroczystości.

Gdzie działamy?

Filmujemy najczęściej w województwie: mazowieckim, łódzkim oraz świętokrzyskim. Nie wykluczamy jednak współpracy na terenie całej Polski jak i za jej granicami.

Jakie zlecenia jeszcze realizujemy?

W naszej ślubnej ofercie znajdziesz również teledyskowy plener ślubny, sesje plenerowe, filmowe zaproszenia na ślub, ujęcia z drona, filmowe podziękowania dla rodziców.

Skontaktuj się z nami!