Poznajmy się

TakMovie

Łukasz
Łukasz
Założyciel
Mira
мira
Założycielka

Czeeeść! :)

Nie wychodzi nam prowadzenie social mediów, przepychanie się łokciami, uważamy też że istnieje osobny krąg w piekle dla twórców konfiguratorów reklam. Jest więc spore prawdopodobieństwo że trafiliście tu z polecenia jednej z naszych Par Młodych. Przesyłamy więc Wam garść pozytywnej energii i dziękujemy że nas odwiedzacie i polecacie.

Razem z Łukaszem idziemy przez życie jako para, zgrany team i co najwazniejsze przyjaciele. W życiu szukamy ciepłych barw, magii jak z animacji Disneya i ludzi o pięknych sercach z którymi warto dzielić krótsze i dłuższe chwile. Lubimy Was poznawać i zawsze jesteśmy ciekawi jakbyście opisali swoją miłość. Nasza ogląda Netlixa w pidżamie pod mięciutkim kocykiem, otoczona zapachem mandarynek, sierścią ukochanych czworonogów, nowymi obiektywami i miętowym kakao.

Zakładając TakMovie nie sądziliśmy że tak dobrze odnajdziemy się w branży ślubnej i że lepiej nie nadawać nazwy firmy z "Movie" bo po 3 latach może sie okazać że jednak poza filmami będziemy robić też zdjęcia, a TakMoviePhoto brzmi średnio. Sprawiacie że TakMovie rośnie jak najpyszniejszy pączuś i to dzięki Wam na naszym pokładzie jest Anka, Alina, Kuba, Przemek, Piotr i pozostałe niezastąpione gałgany. Dbamy aby w naszych szeregach pojawiały się współprace wyłącznie z najsympatyczniejszymi i najzdolniejszymi osobami z branży. Nie wiemy jednak dlaczego zdecydowana większość naszych operatorów i fotografów to brodacze uwielbiający planszówki.

Jaką formę zapisywania wspomnień lubicie najbardziej? Dla nas najcenniejsze pamiątki to zakurzone stare fotografie w pudełkach po butach, odręcznie pisane listy na pięknej papeterii, rodzinny album w biblioteczce i znalezione na strychu pudło z kasetami VHS. Oczy nam się uśmiechają na myśl że w przyszłości młodsze pokolenia być może z tym samym zachwytem będą oglądać grawerowane drewniane pudełeczka z pendrivami albo mięciutkie miziaste albumy z naszymi fotografiami. Tworzymy rzeczy które potrafią przenieść w czasie bezpośrednio w zapisane w nich chwile. Jesteśmy szczerze dumni z naszych pamiątek które z upływem lat jedynie nabierają wartości, a zapisane w nich emocje nigdy nie blakną.

PS TakMovie jest przyjazną firmą dla introwertyków i wszystkich osób które niekoniecznie lubią kiedy się je filmuje i fotografuje. Rozumiemy dokonale jak to jest nie czuć sie komfortowo przed obiektywami, dlatego nasze Pary Młode mają zapewnioną przyjazną atmosferę podczas zdjęć, mogą liczyć na konkretne wskazówki i mają gwarancje wyboru najkorzystniejszych ujęć. Chcemy abyście czuli się dobrze w tym ważnym dniu i zapamiętali go najpiękniej jak się da.

Gdzie działamy?

Działamy najczęściej blisko domu czyli w województwie: mazowieckim, warmińsko-mazurskim, łódzkim oraz świętokrzyskim. Pojedziemy jednak za Wami na drugi świata, więc śmiało piszcie.

Jakie zlecenia realizujemy?

Nasza oferta to fotograficzne i filmowe reportaże z dnia Ślubu, znajdziecie u nas teledyski, sesje plenerowe i rocznicowe oraz podziękowania dla rodziców. Jeśli macie pomysł którego nie ma w naszej ofercie, dajcie znać chętnie podziałamy razem z Wami. Piszemy się również na reportaż z zaręczyn - możemy ukryć sie w krzakach aby nie spalić niespodzianki :D

Napiszcie do nas!